افزایش مراکز صدور ویزا برای اربعین حسینی
سه شنبه 06 مهر 1395  وزیر کشور با بیان اینکه تامین امنیت زائران اربعین اصلی‌ترین و اولویت مهم مراسم امسال است، گفت: هماهنگی‌های لازم با کشور عراق انجام شده و شرایط سفر زائران آماده است.

عبدالرضا رحمانی فضلی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به سفر خود به خوزستان اظهار کرد: این بازدید به منظور فراهم کردن شرایط مساعد برای انجام هر چه بهتر برنامه اربعین صورت گرفت تا مرزهای چزابه شلمچه و مهران بازبینی شود.

وی ادامه داد: در این بازدید با بررسی تمام جوانب کار، تصمیمات لازم برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم صورت خواهد گرفت.

وزیر کشور با بیان اینکه تامین امنیت زائران اربعین اصلی‌ترین و اولویت مهم برنامه امسال است، تصریح کرد: با کشور عراق نیز هماهنگی‌های لازم انجام شد و شرایط سفر زائران آماده است و تنها نکته‌ای که باید مورد توجه باشد، این بوده که زائران حتما باید ویزای انجام این مراسم را دریافت کنند.

رحمانی فضلی با اشاره به افزایش مراکز صدور ویزا برای اربعین خاطرنشان کرد: با برنامه‌های صورت گرفته تصمیم بر این شد تا زائران در مراکز استانی ساماندهی شده و از این رو انتظار می‌رود هیچ زائری بدون داشتن روادید به سمت مرزها مراجعه نکند.

وی با بیان اینکه اقدامات صورت گرفته برای امسال حاصل تجربه دو سال گذشته در مراسم اربعین است، گفت: برای اینکه تردد و برگشت از کشور عراق برای زائران به آسانی انجام بپزیرد، انتظار می‌رود زائران در کربلا و نجف توقف خود را طولانی نکنند.
منبع: شیعه نیوز
دریافت اطلاعات...
مقالات
دریافت اطلاعات...